Renginiai

14:00 val.
Nuotoliniu būdu.
04.05 d.

BIM-LT PROJEKTO PIRMINIŲ PASIŪLYMŲ PRISTATYMAS, įvykusio renginio medžiaga.

Kviečiame į BIM-LT projekto pirminių pasiūlymų pristatymo renginį, kuris įvyks 2022 m. balandžio 5 d. 14:00 val. nuotoliniu būdu. Renginio programa, kurioje pateikta ir prisijungimo nuoroda, pridedama žemiau: Įvykusio renginio vaizdo įrašą rasite čia. Renginio metu rodytos prezentacijos: Dokumentų projektus, kuriems galima teikti pastabas ir pasiūlymus, rasite čia.

14:00 val.
Nuotoliniu būdu.
03.22 d.

BIM-LT projekto pirminių pasiūlymų pristatymas, įvykusio renginio medžiaga.

Kviečiame į BIM-LT projekto pirminių pasiūlymų pristatymo renginį, kuris įvyks 2022 m. kovo 22 d. 14:00 val. nuotoliniu būdu. Renginio programa, kurioje pateikta ir prisijungimo nuoroda, pridedama žemiau: Įvykusio renginio vaizdo įrašą rasite čia. Renginio metu rodytos prezentacijos: Dokumentų projektus, kuriems galima teikti pastabas ir pasiūlymus, rasite čia.

09:00 val.
506 salė, A. Jakšto g. 4, LT-01105 Vilnius
11.08 d.

Statybos sektoriui skaitmeninti skirti siūlymai aptariami su jo bendruomene

Šiuo metu Aplinkos ministerija, prieš teikdama Vyriausybei parengtus siūlymus, skirtus šalies statybos sektoriaus skaitmeninimui, juos aptaria su šio sektoriaus bendruomene. Siūlymai yra susiję su prievole taikyti statinio informacinį modeliavimą (BIM) projektuojant ir statant visus naujus sudėtingus ir didelės vertės viešojo sektoriaus statinius ar jų dalis. Šią prievolę, kuriai Vyriausybė jau yra pritarusi, siūloma taikyti nuo […]